تمامی محصولات این وبسایت دارای مجوز بهداشت بوده و کالای غیر مجاز به هیچ عنوان در زوج کالا عرضه نمی گردد.

چرا از کاندوم استفاده می کنیم ؟

چرا از کاندوم استفاده می کنیم ؟

چرا از کاندوم استفاده می کنیم ؟

 

شاید هنوز این سوال برای افرادی وجود داشته باشد که چرا باید از کاندوم استفاده کنیم ؟ و در صورت عدم استفاده از این وسیله چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

پاسخ این سوال را با ذکر 8 دلیل خواهیم داد :

1 : استفاده صحیح کاندوم از انتقال بیماری های آمیزشی از جمله ایدز ( HIV ) جلوگیری کرده و تنها وسیله ای است که این کار را به درستی انجام می دهد.

2 : در میان راههای مختلف جلوگیری از بارداری کاندوم مطمئن ترین وسیله برای جلوگیری از بارداری ناخواسته می باشد.

3 : کاندوم بر خلاف سایر راه های جلوگیری از بارداری هیچگونه عوارض و ضرری برای بدن ندارد.

4 : استفاده از کاندوم های فانتزی رنگی ، خاردار ، طعم دار و … لذت جنسی را افزایش داده و باعث تحریک بیشتر زوج می شود.

5 : کاندوم را می توان به راحتی و بدون نسخه پزشک از داروخانه ها و یه با خرید اینترنتی به صورت فروشگاه اینترنتی زوج کالا تهیه نمود.

6 : کاندوم برای درمان برخی از بیماری های جنسی مانند زود انزالی بسیار مفید بوده و همچنین برخی از کاندوم ها حاوی موادی جهت ضد عفونی ناحیه تناسلی می باشند.

7 : سهولت استفاده از کاندوم یکی از خصوصیات آن می باشد و یکبار استفاده روش صحیح آن را فرا گرفته و رابطه ای ایمن را تجربه خواهید کرد.

8 : کاندوم را کمتر از 1 دقیقه قبل از رابطه جنسی استفاده می کنید ولی سایر راه های پیشگیری زمان مصرف متفاوتی دارند و ممکن از نیاز باشد ساعت ها قبل از رابطه استفاده شوند.

چرا از کاندوم استفاده می کنیم ؟

 

این 8 دلیل و بسیاری دلایل دیگر گواهی خوبی برای استفاده از کاندوم می باشد و بسیار هستند افرادی که از این وسیله استفاده نکرده اند و خود را گرفتار کرده اند …

بد نیست در همین رابطه بدانید ٣٦,٩٠٠,٠٠٠ نفر در جهان مبتلا به ایدز بوده و تعداد زیادی نیز ناقل بیماری هستند ، تنها یک تماس جنسی محافظت نشده می تواند این بیماری را انتقال دهد.