تمامی محصولات این وبسایت دارای مجوز بهداشت بوده و کالای غیر مجاز به هیچ عنوان در زوج کالا عرضه نمی گردد.

کاندوم کاپوت

کاندوم کاپوت

کاندوم Kapoot

کاپوت یکی از برند های معتبر کاندوم می باشد که بیش از 80 سال در جهان تولید و توزیع می شود و در ایران از محبوبیت خاصی برخوردار است و اکثر زوجین این برند را می شناسند و از آن استفاده کرده اند.

کمپانی Kapoot با تولید انواع کاندوم سعی کرده است طیف وسیعی از مصرف کنندگان را به سمت خود جذب نماید و در طول این سالها در تولید محصولات جدید پیشگام بوده است و نو آوری های فوق العاده ای در این زمینه داشته است که در این زمینه می توان به کاندوم های تاخیری ویژه و کاندوم های فوق العاده نازک اشاره کرد.

کاپوت هم اینک با تولید 34 مدل کاندوم با خصوصیات مختلف یکی از بزرگترین و گسترده ترین برند های کاندوم در ایران می باشد. محصولات این شرکت علاوه بر تنوع در خصوصیات و نوع محصول از نظر قیمت نیز بسیار متنوع بوده و قیمت قابل رقابتی در بازار دارد که حداقل قیمت آن 9000 تومان بوده و تا حداکثر 29000 تومان برای مدل های ویژه بالا می رود.

کاندوم کاپوت کلاسیک مدل ساده و پرمصرف این شرکت می باشد که فقط برای جلوگیری از بارداری و جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی مورد استفاده قرار می گیرد و سایر مدل های کاندوم کاپوت با ویژگی هایی از قبیل خاردار ، تاخیری ، تنگ کننده ، گرم کننده و … تولید و عرضه شده اند.

 

 

Kapoot_Condom

 

 

 

فروشگاه اینترنتی زوج کالا محصولات شرکت Kapoot را با روش فروش اینترنتی و با شرایط ویژه از جمله قیمت مناسب و ارسال محرمانه و تخفیف های دوره ای عرضه می نماید و همچنین به مشتری حق انتخاب می دهد تا بر حسب نیاز خود کاندوم مورد نظر را انتخاب نماید ، این در حالی است که بیش از 95% افرادی که از داروخانه ها خرید می کنند ، بدون آگاهی از نوع کاندوم و نهایتا با دیدن عکس و یا نامی که بر روی بسته نوشته شده آن را تهیه می کنند و از خصوصیات کلی آن بی اطلاع هستند.

 

جهت خرید محصولات این شرکت از فروشگاه اینترنتی زوج کالا می توانید با مراجعه به صفحه محصولات شرکت کاپوت دیدن بفرمایید.

 

امیدواریم بتوانیم با ارائه خدماتمان به شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستاهای سراسر ایران گامی در جهت بهداشت جنسی برداشته و از انتقال بیماری های مقاربتی جلوگیری نماییم.