تلفنشماره ها داراي تلگرام هستند 09120148571 - 02166421198

لطفا برای تماس گرفتن با انگشت روی شماره بزنید

تلفنشماره ها داراي تلگرام هستند 09120148571 - 02166421198

0 محصول 0 تومان

فروشگاه زوج کالا

 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-samandehi

خرید محرمانه

خرید مطمئن

هدیه خرید

قیمت ارزان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی زوج کالا

فروشگاه اینترنتی زوج کالا

 

از اینکه فروشگاه اینترنتی زوج کالا را برای خرید انتخاب کرده اید خوشنودیم.

برای خرید کالا از این فروشگاه به نکات زیر توجه بفرمایید :

1 : سفارشات این فروشگاه از طریق پست – ترمینال – باربری ارسال می شوند که البته ثبت سفارش اینترنتی به منزله ارسال سفارش از طریق پست می باشد و سایر روش های ارسال نیاز به هماهنگی با واحد خرید ( ارسال ایمیل – اس ام اس – تلفن ) دارد.

 

2 : خرید محرمانه یکی از مواردی هست که برای تمامی بسته های ارسالی رعایت می شود و نام کالا در فاکتور قید نمی شود و به صورت کد مانند : کد شماره 2034 ارسال می شود و مامور پست و سایر اطرافیان شما از محتویات بسته مطلع نمی شوند و همچنین بر روی جعبه ارسالی نامی از فروشگاه اینترنتی زوج کالا و سایر مشخصات کالا درج نمی شود.

 

3 : اگر احساس می کنید افراد خانواده بسته شما را باز می کنند و از محتویات آن مطلع می شوند و این بر خلاف میل شماست می توانید سفارش خود را از طریق باربری یا ترمینال دریافت نمایید – در این حالت قبل از تحویل بسته با شما تماس گرفته می شود و با هماهنگی و حضور شما بسته تحویل داده می شود. (البته هزینه ارسال در این حالت بیشتر از ارسال با پست می باشد)

4 : در خرید پستی دقت بفرمایید که مشخصات فردی و آدرس کامل به همراه کد پستی و تلفن همراه شما حتما به درستی درج شود تا در عملیات ارسال تاخیری ایجاد نشود.

5 : سفارشاتی که تا ساعت 9 صبح هر روز ثبت می شوند ، در همان روز تحویل اداره پست شده و ارسال می شوند و سفارشات بعد از ساعت 9 صبح به روز بعد موکول می شوند.

6 : خریدار عزیز لطفا در قبال کالایی که سفارش داده اید مسئول باشید و برای دریافت آن از مامور پست کوتاهی نکنید و سفارش را زمانی ثبت کنید که گیرنده یا گیرندگان کالا در آن محل حضور داشته باشند و در صورتی که در محل حضور نداشتید نسبت به دریافت آن از اداره پست اقدام نمایید.

 

فروشگاه اینترنتی زوج کالا تخفیفات ویژه ای برای خریدارانی که چند محصول همزمان سفارش می دهند در نظر می گیرد و آن را در قالب هدیه در بسته شما قرار می دهد.

 

فروشگاه اینترنتی زوج کالا = خرید اینترنتی محصولات زناشویی مجاز و بهداشتی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید