تلفنشماره ها داراي تلگرام هستند 09120148571 - 02166421198

لطفا برای تماس گرفتن با انگشت روی شماره بزنید

تلفنشماره ها داراي تلگرام هستند 09120148571 - 02166421198

0 محصول 0 تومان

فروشگاه زوج کالا

 

خرید محرمانه

خرید مطمئن

هدیه خرید

قیمت ارزان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با تشکر از بازدید شما از فروشگاه اینترنتی زوج کالا

در این صفحه پاسخ سوالاتی که برای اکثر بازدید کنندگان پیش می آید داده شده است :

 

1 : آیا فعالیت ویسایت زوج کالا قانونی است ؟ و محصولات شما مجاز می باشند ؟

بله – فروشگاه اینترنتی زوج کالا در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت و مورد تایید قرار گرفته و موفق به دریافت نشان اطمینان از این مرکز شده است.

همچنین زوج کالا موفق با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن کشور شده است و فعالیت های فروشگاه تحت نظارت این مرکز می باشد.

تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت بوده و شناسه 7 رقمی وزارت بهداشت را دارا می باشند.

همچنین کلیه محصولات ما بین 1 الی 3 سال تاریخ مصرف دارند و محصولاتی که تاریخ انقضای آنها کمتر از 6 ماه باشد از چرخه فروش سایت حذف می شوند.

 

2 : برای خرید از فروشگاه باید هزینه کالا در هنگام ثبت سفارش پرداخت شود ؟

خیر – با اینکه این امکان جهت پرداخت وجه وجود دارد ولی مدیریت زوج کالا این امکان را به اختیار خریدار گذاشته است و در هر 2 حالت پرداخت آنلاین و پرداخت درب منزل یا محل کار خرید امکان پذیر می باشد – همچنین امکان کارت به کارت مبلغ نیز وجود دارد که با هماهنگی بخش پشتیبانی سایت انجام می شود.

 

 

3 : آیا زوج کالا اندام جنسی مصنوعی نیز برای فروش دارد ؟

خیر – زوج کالا به عنوان یک وبسایت مجاز و دارای مجوز فقط محصولات مجاز و قانونی را به فروش می رساند و به هیچ عنوان محصولات خلاف قانون و خلاف شرع در زوج کالا جایگاهی ندارند.

 

 

4 : بسته بندی محصولات شما چگونه است ؟ آیا محتویات بسته از بیرون قابل رویت است ؟

زوج کالا محصولات خود را در پاکت های ویژه پستی و به صورت محرمانه ارسال می نماید – به هیچ عنوان محتوای بسته قابل رویت نمی باشد و بسته از تمام جهات چسب می شود. لازم به ذکر است که نام محصول و نام فروشگاه اینترنتی زوج کالا بر روی بسته شما درج نمی شود و سفارش شما با نام مجموعه آموزشی خدمتتان ارسال می شود که نه مامور پست و نه اعضای خانواده و همکاران شما از محتویات آن با خبر شوند.

 

5 : آیا این امکان وجود دارد که در ساعت خاصی بسته تحویل داده شود ؟

خیر – بسته های ارسالی از طرف زوج کالا از طریق پست به تمام نقاط ایران ارسال می شوند و بعد از ارسال ما هیچ اختیاری در مورد زمان تحویل نداریم و معمولا اداره پست بسته ها را بین ساعات 9 الی 1 ظهر تحویل می دهد.

البته یک راه دیگر برای دریافت بسته وجود دارد و می توانید به جای آدرس منزل ، آدرس اداره پست منطقه ای که در آن ساکن هستید را در فرم سفارش بنویسید و شخصا برای دریافت بسته به اداره پست مراجعه کرده و بسته خود را دریافت نمایید. ( البته فقط بسته هایی به اداره پست ارسال می شوند که هزینه آنها در هنگام ثبت سفارش پرداخت شده باشد.)

 

6 : آیا کاندوم سایز های مختلفی دارد ؟

خیر – البته جواب این سوال هم بله است و هم خیر ! کاندوم ها در حالت عادی سایز استاندارد هستند و همه افراد میتوانند استفاده کنند مگر در حالتی که آلت فرد بزرگتر از حد استاندارد باشد و قطر آن بیش از 7 سانتیمتر باشد که برای این دسته افراد کاندوم سایز بزرگ در نظر گرفته شده است. از نظر طول نیز همین شکل است و کاندوم های استاندارد با طول 17 سانتیمتر ساخته می شوند و البته نیازی نیست کاندوم تا انتهای آلت را بپوشاند.

 

 

7 : میزان تاخیر کاندوم و اسپری تاخیری چند دقیقه است ؟

پاسخ این سوال بسیار نسبی است و به شرایط رابطه و شرایط جسمی فرد بستگی دارد ولی به صورت میانگین کاندوم های تاخیری مدت زمان رابطه را 1.5 برابر می کنند و اسپری های تاخیری بین 3 الی 4 برابر زمان را افزایش می دهند که البته به میزان اسپری کردن نیز بستگی دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید