تلفنشماره ها داراي تلگرام هستند 09120148571 - 02166421198

لطفا برای تماس گرفتن با انگشت روی شماره بزنید

تلفنشماره ها داراي تلگرام هستند 09120148571 - 02166421198

0 محصول 0 تومان

فروشگاه زوج کالا

 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-samandehi

خرید محرمانه

خرید مطمئن

هدیه خرید

قیمت ارزان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاندوم | انواع کاندوم و روش استفاده از کاندوم

کاندوم | انواع کاندوم و روش استفاده از کاندوم

 

کاندوم چیست ؟

کاندوم پوششی کشسان است که بر روی آلت مرد قرار می گیرد و از تماس مستقیم آلت مرد با اندام جنسی زن جلوگیری می کند و مانع رسیدن اسپرم به این ناحیه می شود.

این وسیله کاربردی برای جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی و همچنین جلوگیری از بارداری استفاده می شود و همچنین با توجه به اینکه سطح تماس را پایین می آورد وسیله خوبی برای جلوگیری از انزال زودرس می باشد که البته نوع خیلی نازک در این زمینه کاربردی ندارد.

کاندوم قبل از برقراری رابطه جنسی و زمانی که آلت مرد در حالت نعوذ می باشد باید مورد استفاده قرار بگیرد ، یک عدد Condom را از بسته بندی خود خارج کرده و در همان حالت پیچیده شده بر روی نوک آلت قرار دهید و آن را با حرکت دست به سمت عقب بر روی آلت بکشید تا هوا وارد آن نشود.

بعد از انجام رابطه کاندوم را به آرامی خارج کرده و آن را مانند تصویر گره زده و دیگر از آن استفاده ننمایید ، در صورتی که در حین رابطه از روی آلت خارج شد آن را دور انداخته و از یک کاندوم دیگر استفاده نمایید زیرا ممکن است سطح خارجی آن با آلت برخورد کرده باشد و اسپرم به آن منتقل شده باشد.

کاندوم | انواع کاندوم و روش استفاده از کاندوم

کاندوم | انواع کاندوم و روش استفاده از کاندوم

 

در صورت استفاده صحیح تا 99% امکان بارداری از بین می رود و امکان انتقال بیماری نیز تا 90% کاهش پیدا می کند ، اشتباهات رایج در استفاده از Condom شامل چند بار استفاده ، چند بار گذاشتن و برداشتن قبل از رابطه ، در آمدن کاندوم در حین رابطه و موارد این چنینی می باشد که با رعایت این موارد رابطه کاملا ایمن شده و درصد خطا به حداقل می رسد ، دقت داشته باشید که قبل از استفاده از این وسیله از برخورد آن با اشیاء تیز مانند ناخن جلوگیری کنید تا از سوراخ شدن آن جلوگیری شود.

دقت داشته باشید که سالانه افراد زیادی به علت داشتن رابطه محافظت نشده به بیماری ایدز HIV مبتلا می شوند و تنها راه جلوگیری از انتقال این بیماری استفاده از Condom می باشد و راه دیگری برای جلوگیری از بیماری های مقاربتی وجود ندارد.

انواع کاندوم :

کاندوم ها در دو نوع مردانه و زنانه تولید می شوند که نوع مردانه آن توضیح داده شد ، در نوع زنانه نیز از نظر کاربرد مانند مردانه است با این تفاوت که این وسیله در داخل واژن زن نصب شده و از ورود اسپرم و عفونت های بیماری زا جلوگیری می کند.

 

کاندوم ها در انواع ساده ، خاردار ، حلقوی ، شیار دار ، تاخیری ، رنگی ، محرک و …. تولید می شوند و با توجه به نیاز و سلیقه اشخاص قابل انتخاب می باشند.

ساده ترین روش تهیه کاندوم خرید اینترنتی می باشد که پیشنهاد ما فروشگاه اینترنتی زوج کالا می باشد ، شاید بپرسید چرا ؟ خوب کاملا واضح است که برای خرید از داروخانه حق انتخاب بسیار محدود است و هر داروخانه نهایتا 2 برند مختلف را برای فروش موجود دارد و در نهایت انتخاب مدل کاندوم در داروخانه کاری بسیار دشوار است ، در حالی که این کار از طریق اینترنتی بسیار ساده است و خریدار می تواند محصولات شرکت های مختلف را در یک سایت ببیند ، توضیحات کامل محصول را بخواند ، مقایسه کند و در نهایت با قیمت و شرایط بسیار مناسب محصول مورد نظر خود را خریداری کند.

 

برای خرید این محصول می توانید از طریق وبسایت زوج کالا نسبت به خرید اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت محرمانه و بدون درج نام کالا و نام فروشگاه خریداری نمایید. گروه اینترنتی زوج کالا نهایت تلاشش را کرده است تا شما خریدی آسان و ارزان و محرمانه داشته باشید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید